Uitslagen wedstrijden langebaan

Op de website www.bcutrecht.nl zijn de actuele uitslagen terug te vinden van de wedstrijden die op de Vechtsebanen verreden zijn. Eens per twee weken worden de uitslagen verzameld en op de website geplaatst.

Voor de wedstrijden buiten Utrecht zijn de uitslagen lastiger te traceren. Het meest makkelijk is het als de rijden zijn tijden mailt naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Van een aantal rijders van wie bekend is dat ze regelmatig buiten Utrecht rijden, zullen we proberen de uitslagen via www.speedskatingresults.com te verzamelen. Omdat dit allemaal handmatig gaan, kan het zijn dat jouw tijd er een keer niet tussen staat. Als dat het geval is horen wij het graag, stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en we vullen de tijd alsnog aan in de lijst.

Op de website www.osta.nl en www.speedskatingresults.com zijn de uitslagen per rijder op te vragen.

Uitslagen seizoen 2016/2017

Klik hier voor de uitslagen t/m 14 februari

Klik hier voor de uitslagen t/m 13 december

Uitslagen seizoen 2015/2016

Klik hier voor de uitslagen t/m 15 maart

Klik hier voor de uitslagen t/m 10 februari

Klik hier voor de uitslagen t/m 12 januari

Klik hier voor de uitslagen t/m 8 december

Klik hier voor de uitslagen t/m 8 november

Uitslagen seizoen 2014/2015

Tot en met 16 maart 2015

100m: Peter Van der Vorst 10.78(PR), Luc Hooft 11.64(PR)
 
300m: Peter Van der Vorst 26.32, Luc Hooft 28.29(PR), Bart Hooft 33.87, Quinten Koene 34.41(PR), Liotte Smits 34.85, Leoniek Anema 35.36, Rutger Luytjes 36.54, Jochem Rozendal 37.66(PR), Jente Wijdeveld 38.24, Florine Buijtenhuis 38.54, Quincy Lensink 39.13, Eva Lensink 39.64
 
500m: Jan Hamers 39.38, Tijs van der Steen 40.91, Peter Van der Vorst 41.13, Willem Smink 41.68, Gijs van Capelle 41.73(PR), Jasper Simons 42.27(PR), Arjan Schoenmaker 42.40, Dirk Hamers 42.43, Eelco van der Meer 43.51, Vincent Verburg 44.90, Luc Hooft 46.05, Sara van Vliet 46.34, Babette Berkelaar 46.42, Arnold Hagen 47.62, Judith Krabbenborg 47.80(PR), Catalien Boelens 48.25, Bart Hooft 50.17, Henryck Spierenburg 50.18(PR), Joelle Hagen 50.43, Nora Wevers 52.19, Liotte Smits 52.71(PR), Florien Bolks 54.03(PR), Monique Van Dorresteijn 54.94, Leoniek Anema 55.29, Björn van der Vorst 56.36, Quinten Koene 56.60, Jente Wijdeveld 56.80(PR), Julia Lensink 56.82(PR), Monique Van Dorresteijn 57.25, Quincy Lensink 57.59(PR), Rutger Luytjes 57.88, Jochem Rozendal 1:00.56, Florine Buijtenhuis 1:02.82, Eva Lensink 1:04.37
 
700m: Monique van Doresteijn 1:17.55(PR), Florien Bolks 1:20.66, Jente Wijdeveld 1:22.89(PR)
 
1000m: Jan Hamers 1:17.95, Peter Van der Vorst 1:24.17, Dirk Hamers 1:25.24(PR), Gijs van Capelle 1:27.96(PR), Eelco van der Meer 1:30.36, Sara van Vliet 1:34.73, Luc Hooft 1:35.23, Judith Krabbenborg 1:35.27(PR), Catalien Boelens 1:37.38(PR), Henryck Spierenburg 1:43.59, Nora Wevers 1:45.33(PR), Liotte Smits 1:47.73(PR), Florien Bolks 1:49.76(PR), Björn van der Vorst 1:53.37(PR), Monique Van Dorresteijn 1:53.56, Quincy Lensink 1:57.69(PR), Julia Lensink 2:02.76(PR), Jente Wijdeveld 2:14.49(PR)
 
1500m: Jan Hamers 1:58.30, Tijs van der Steen 1:59.85 Willem Smink 2:07.57, Gijs van Cappelle 2:13.16, Jasper Simons 2:15.14(PR), Vincent Verburg 2:16.20, Dirk Hamers 2:17.20, Eelco van der Meer 2:18.73, Babette Berkelaar 2:20.89, Sara van Vliet 2:24.26, Arnold Hagen 2:27.44, Joelle Hagen 2:49.55(PR), Liotte Smits 2:50.92(PR), Nora Wevers 2:54.20(PR)
 
3000m: Jan Hamers 4:11.75, Willem Smink 4:31.51, Sara van Vliet 5:02.75
 
Eindklassement Marathoncompetitie Vechtsebanen 
 
C4 rijders: Han Anema 5e
C3 rijders: Sara van Vliet 2e,  Boelens 15e, Judith Krabbenborg 17e, Dirk Hamers 18e, Pascal Krabbenborg 27e
C2 rijders: Erik Stammes 24e, Babette Berkelaar 43e, Eddy van Dijk 58e
C1 rijders: Klaas-Roel Koelewijn 25e
 
Tot en met 18 februari
100m: Liotte Smits 13.46(PR), Jochem Rozendal 13.66, Jente Wijdeveld 13.85
 
300m: Bart Hooft 31.96, Liotte Smits 33.94, Rutger Luytjes 34.68(PB), Julia Lensink 34.77(PR), Jente Wijdeveld 34.97, Jochem Rozendal 38.84, Eva Lensink 39.28
 
500m: Dirk Hamers 43.52, Luc Hooft 46.75, Sara van Vliet 46.97, Bart Hooft 50.15, Henryck Spierenburg 51.71, Liotte Smits 53.14, Julia Lensink 57.91, Rutger Luytjes 59.61(PR), Jente Wijdeveld 1:00.68, Jochem Rozendal 1:02.09, Florine Buijtenhuis 1:03.85, Eva Lensink 1:05.18 
 
700m: Jochem Rozendal 1:31.39
 
1000m: Luc Hooft 1:37.11, Bart Hooft 1:41.62(PR), Henryck Spierenburg 1:44.52, Liotte Smits 1:49.50, Florine Buijtenhuis 2:18.69
 
1500m: Sara van Vliet 2:26.44
 
Marathoncompetitie Vechtsebanen 
Jongens pupillen A: Luc Hooft 3e
Jongens pupillen B: Bart Hooft 1e
 
C4 rijders: Han Anema 8e
C3 rijders: Catalien Boelens 1e, Sara van Vliet 2e, Judith Krabbenborg 5e, Pascal Krabbenborg 7e
C2 rijders: Erik Stammes 9e
 
Baankampioenschappen marathon junioren
Jongens pupillen A: Luc Hooft 2e
Jongens pupillen B: Bart Hooft 1e
Meisjes Junioren B: Sara van Vliet 3e 
 
tot en met 25 januari
 
100m: Gijs van Capelle 11.28, Klaas-Roel Koelewijn 12.59, Bart Hooft 12.92, Jente Wijdeveld 13.41, Rutger Luytjes  13.49, Monique Van Dorresteijn 13.64, Jochem Rozendal 13.64, Julia Lensink 13.74, Björn van der Vorst 14.33, Eva Lensink 14.62
 
300m: Gijs van Capelle 27.08, Klaas-Roel Koelewijn 29.80, Bart Hooft 31.95, Julia Lensink 35.30, Monique Van Dorresteijn 35.55, Jente Wijdeveld 35.81, Björn van der Vorst 36.85, Rutger Luytjes 37.01, Jochem Rozendal 38.47, Eva Lensink 38.97
 
500m: Peter van der Vorst 42.36, Willem Smink 42.49, Nathalie Dijs 44.16, Erik Stammes 44.46, Dirk Hamers 44.50, Eddy van Dijk 44.51, Bart Hooft 50.70, Rutger Luytjes  59.05, Monique Van Dorresteijn 59.34, Jente Wijdeveld 1:02.14, Jochem Rozendal 1:05.18 
1000m: Nathalie Dijs 1:30.07, Bart Hooft 1:54.23
 
1500m: Willem Smink 2:09.59, Eddy van Dijk 2:13.52, Peter van der Vorst 2:16.65, Erik Stammes 2:16.96, Dirk Hamers 2:28.76
 
Marathoncompetitie Vechtsebanen 
C4 rijders: Han Anema 8e
C3 rijders: Sara van Vliet 2e, Bert Berkelaar 27e
C2 rijders: Erik Stammes 14e 
C1 rijders: Klaas-Roel Koelewijn 15e
 
tot en met 12 januari 2015


100m: Bart Hooft 12.90

300m: Bart Hooft 32.34, Jente Wijdeveld 35.97, Julia Lensink 36.14(PB), Florine Buijtenhuis 40.30(PB), Laura Dijkstra 41.60(PB)

500m: Nathalie Dijs 44.55, Sara van Vliet 48.25, Julia Lensink 57.77(PB), Jente Wijdeveld 58.81(PB), Florine Buijtenhuis 1:06.64(PB), Laura Dijkstra 1:11.29

1000m: Nathalie Dijs 1:29.29 

3000m: Sara van Vliet 5:20.34

Marathoncompetitie Vechtsebane

C3 rijders: Sara van Vliet 2e, Dirk Hamers 8e, Bert Berkelaar 33e 

C2 rijders: Erik Stammes 10e, Babette Berkelaar 23e, Arnold Hagen 38e

tot en met 28 december 2014

100m: Dirk Hamers 11.52(PR), Bart Hooft 12.85, Judith Krabbenborg 12.87(PR), Catalien Boelens 12.87(PR), Leoniek Anema 13.56, Julia Lensink 13.70(PR), Liotte Smits 13.76, Monique Van Dorresteijn 13.83, Jente Wijdeveld 14.06, Eva Lensink 14.56(PR), Vivianne Herder 16.18(PR)

300m: Dirk Hamers 28.45, Judith Krabbenborg 31.07(PR), Catalien Boelens 31.74, Bart Hooft 32.62, Leoniek Anema 32.71, Jente Wijdeveld 34.06(PR), Liotte Smits 34.52, Rutger Luytjes 35.93, Monique Van Dorresteijn 36.06, Julia Lensink 37.25, Björn van der Vorst 37.76, Eva Lensink 40.48, Vivianne Herder 41.99

500m: Bart Hooft 50.35, Henryck Spierenburg 50.98, Catalien Boelens 51.05, Nora Wevers 52.83, Chelsea Sitters 54.09, Liotte Smits 54.48, Björn van der Vorst 59.99, Rutger Luytjes 1:00.25, Julia Lensink 1:00.72(PR), Jochem Rozendal 1:02.88(PR), Eva Lensink 1:07.47

1000m: Catalien Boelens 1:43.16, Henryck Spierenburg 1:46.66, Nora Wevers 1:51.01, Liotte Smits 1:52.56, Chelsea Sitters 1:54.20, Jochem Rozendal 2:19.96(PR)

3000m: Sara van Vliet 5:21.81

Marathoncompetitie Vechtsebanen 

C3 rijders: Pascal Krabbenborg 7e, Catalien Boelens 11e, Judith Krabbenborg 20e, Bert Berkelaar 34e, Han Anema 36e, Sara van Vliet 40e

C2 rijders: Babette Berkelaar 19e

Ploegenachtervolging

Dames 2000m: 3:22.67 (3e)

Heren 2400m: 3:43.25 (8e)

tot en met 15-12-2014

100m: Peter van der Vorst 11.01, Leoniek Anema 13.42, Monique Van Dorresteijn 13.75, Jente Wijdeveld 13.91, Julia Lensink 14.06

300m: Peter van der Vorst 26.24, Bart Hooft 31.72, Leoniek Anema 33.23, Liotte Smits 34.35, Monique Van Dorresteijn 36.14, Jente Wijdeveld 36.93, Julia Lensink 37.08, Björn van der Vorst 38.29, Jochem Rozendal 39.81, Vivianne Herder 41.86, Fleur Hagen 43.22

500m: Peter van der Vorst 41.60, Dirk Hamers 43.21, Nathalie Dijs 43.89, Erik Stammes 45.39, Luc Hooft 46.38, Bart Hooft 49.89, Henryck Spierenburg 50.92, Joëlle Hagen 52.96, Leoniek Anema 53.02, Chelsea Sitters 53.28, Liotte Smits 53.68, Björn van der Vorst 56.90, Monique Van Dorresteijn 57.82, Rutger Luytjes 59.54, Julia Lensink 1:01.44, Jente Wijdeveld 1:02.82, Jochem Rozendal 1:04.40 Vivianne Herder 1:10.17, Fleur Hagen 1:30.82

1000m: Nathalie Dijs 1:30.22, Luc Hooft 1:35.73, Bart Hooft 1:42.08, Henryck Spierenburg 1:44.11, Joëlle Hagen 1:49.66, Chelsea Sitters 1:49.66,  Leoniek Anema 1:53.54, Björn van der Vorst 2:05.24

1500m: Peter van der Vorst 2:13.57, Dirk Hamers 2:19.07, Erik Stammes 2:21.53

Marathoncompetitie Vechtsebanen 

C4 rijders: Han Anema 17e

C3 rijders: Dirk Hamers 2e, Sara van Vliet 4e, Judith Krabbenborg 14e, Catalien Boelens 15e, Pascal Krabbenborg 33e 

C2 rijders: Eddy van Dijk 16e, Erik Stammes 18e, Richard Sitters 34e

C1 rijders: 

tot en met 30-11-2014

100m: Bart Hooft 12.65, Liotte Smits 13.50, Monique van Dorresteijn 13.78, Julia Lensink 13.98, Jente Wijdeveld 14.13,

300m: Bart Hooft 31.84, Leoniek Anema 32.64, Liotte Smits 33.20, Rutger Luytjes 35.85, Jente Wijdeveld 36.16, Julia Lensink 37.61

500m: Lennaart Lamers 41.25, Peter van der Vorst 41.85, Gijs van Cappelle 42.87, Dirk Hamers 43.98, Eelco van der Meer 45.19, Nathalie Dijs 45.36, Vincent Verburg 46.48, Sara van Vliet 48.33, Bart Hooft 50.55, Henryck Spierenburg 51.03, Leoniek Anema 53.00, Liotte Smits 53.08, Chelsea Sitters 53.76, Jente Wijdeveld 59.32, Rutger Luytjes 59.83,

1000m: Dirk Hamers 1:27.29, Nathalie Dijs 1:29.58, Sara van Vliet 1:37.48, Henryck Spierenburg 1:43.91, Bart Hooft 1:45.55, Henryck Spierenburg 1:46.28, Liotte Smits 1:49.37, Chelsea Sitters 1:52.70

1500m: Lennaart Lamers 2:08.47, Peter van der Vorst 2:15.35, Gijs van Cappelle 2:16.18, Nathalie Dijs 2:20.19, Eeco van der Meer 2:22.26, Vincent Verburg 2:22.89, Sara van Vliet 2:29.81

3000m: Lennaart Lamers 4:39.57, Peter van der Vorst 4:47.33, Vincent Verburg 5:04.84

Marathoncompetitie Vechtsebanen 

C3 rijders: Sara van Vliet 4e, Judith Krabbenborg 12e, Pascal Krabbenborg 25e, Bert Berkelaar 31e, Dirk Hamers 39e

C2 rijders: Babette Berkelaar 14e, Arnold Hagen 28e

Meisjes junioren B: Sara van Vliet 3e, Judith Krabbenborg 8e

Baankampioenschappen allround:

Meisjes Junioren B: Nathalie Dijs 3e, Sara van Vliet 13e

Heren (Neo-)Senioren: Lennaart Lamers 9e

Heren Masters: Peter van der Vorst 4e, Vincent Verburg 10e

tot en met 15-11-2014

100m: Bart Hooft 12.92, Monique van Dorresteijn 13.38, Leoniek Anema 13.52, Liotte Smits 13.63, Jente Wijdeveld 14.04, Rutger Luytjes 14.56, Eva Lensink 15.15

300m: Bart Hooft 31.59, Leoniek Anema 33.62, Liotte Smits 33.62,Monique van Dorresteijn 34.15, Rutger Luytjes 36.05, Jente Wijdeveld 37.17, Julia Lensink 37.42, Jochem Rozendal 40.10,Eva Lensink 40.83, Fleur Hagen 42.81

500m: Peter van der Vorst 41.15, Yannick Balk 41.83, Willem Smink 43.23, Dirk Hamers 43.27, Nathalie Dijs 43.89, Erik Stammes 44.92, Eelco van der Meer 45.44,Luc Hooft 46.82, Sara van Vliet 46.97, Bart Hooft 50.04, Catalien Boelens 50.21, Henryck Spierenburg 51.67, Joelle Hagen 52.10, Nora Wevers 52.36, Chelsea Sitters 53.75, Leoniek Anema 54.51, Liotte Smits 54.76,Monique van Dorresteijn 55.08, Julia Lensink 1:00.91, Jente Wijdeveld 1:01.17, Eva Lensink 1:05.19, Jochem Rozendal 1:06.02, Fleur Hagen 1:14.24

700m: Monique van Dorresteijn 1:18.88

1000m: Yannick Balk 1:26.03, Dirk Hamers 1:30.65, Eelco van der Meer 1:31.40, Erik Stammes 1:31.91 Luc Hooft 1:36.15, Sara van Vliet 1:40.77, Bart Hooft 1:42.13, Henryck Spierenburg 1:43.52, Joelle Hagen 1:48.24, Nora Wevers 1:49.64, Leoniek Anema 1:50.90, Liotte Smits 1:52.68, Chelsea Sitters 1:53.03, Jochem Rozendal 2:20.86

1500m: Nathalie Dijs 2:16.52, Catalien Boelens 2:40.35

3000m: Willem Smink 4:43.55, Peter van der Vorst 4:51.87, Vincent Verburg 4:59.37

Marathoncompetitie Vechtsebanen

C4 rijders: Catalien Boelens 5e, Han Anema 10e, Chelsea Sitters 16e, Wiebe Broekema 16e

C3 rijders: Judith Krabbenborg 4e, Sara van Vliet 5e, Pascal Krabbenborg 10e, Catalien Boelens 15e, Bert Berkelaar 31e

C2 rijders: Erik Stammes 22e, Richard Sitters 32e, Arnold Hagen 33e

C1 rijders: Klaas-Roel Koelewijn 7e

Ploegenachtervolging:

Team Peter van der Vorst, Dirk Hamers, Vincent Verburg, Erik Stammes (2400m): 2e
Team Sara van Vliet, Catalien Boelens, Judith Krabbenborg, Simone Kolvoort (2000m): 4e

tot en met 26-10-2014

100m:
Peter van der Vorst 11.18, Dirk Hamers 11.57, Luc Hooft 12.29, Joëlle Hagen 13.22, Bart Hooft 13.45, Monique van Dorresteijn 13.68, Liotte Smits 13.86, Fleur Hagen 16.59

300m: Peter van der Vorst 26.66, Dirk Hamers 28.02, Luc Hooft 30.25, Barft Hooft 32.31, Joëlle Hagen 33.56, Monique van Dorresteijn, 35.12, Liotte Smits 35.99, Fleur Hagen 43.37

500m: Dirk Hamers 43.51, Gijs van Cappelle 44.33, Nathalie Dijs 44.44, Vincent Verberg 46.09, Luc Hooft 46.62, Sara van Vliet 47.32, Herman Hoeke 47.36, Catalien Boelens 49.27, Bart Hooft 51.81, Joëlle Hagen 52.43, Monique van Dorresteijn 58.72, Chelsea Sitters 58.99, Nora Wevers 1.04.83, Julia Lensink 1.08.06, Eva Lensink 1.08.73, Laura Dijkstra 1.10.26, Florine Buijtenhuis 1.10.54

1000m: Sara van Vliet 1.36,64, Luc Hooft 1.39.06, Catalien Boelens 1.45.00, Henryck Spierenburg 1.48.11, Joëlle Hagen 1.48.09, Bart Hooft 1.48.23 Chelsea Sitters 1.51.31, Nora Wevers 1.59.14, Monique Van Dorresteijn 2.04.85, Julia Lensink 2.24.89, Laura Dijkstra 2.31.34, Florine Buijtenhuis 2.31.77

1500m: Dirk Hamers 2.17.31, Vincent Verburg 2.19.16, Gijs van Cappelle 2.20.24, Nathalie Dijs 2.21.24, Herman Hoeke 2.22.73, Sara van Vliet 2.25.24

Marathoncompetitie Vechtsebanen 

C3 rijders: Sara van Vliet 4e, Judith Krabbenborg 35e, Bert Berkelaar 35e, Dirk Hamers 36e, Catalien Boelens 50e, 

C2 rijders: Babette Berkelaar 15e, Erik Stammes 18e, Willem Smink 33e, Arnold Hagen 38e, Richard Sitters 43e, Pascal Krabbenborg 48e 

C1 rijders: Klaas-Roel Koelewijn 7e


tot en met 12/10/2014

100m: Bart Hooft 13.26, Julia Lensink 14.55

300m: Bart Hooft 33.34, Leoniek Anema 33.90, Julia Lensink 39.53

500m: Lennaart Lamers 41.04, Peter van der Vorst 42.37, Dirk Hamers 43.66, Nathalie Dijs 44.09, Luc Hooft 47.86, Sara van Vliet 48.30, Bart Hooft 54.29, Leoniek Anema 55.38

700m: Luc Hooft 1.08.92

1000m: Nathalie Dijs 1.29.40, Sara van Vliet 1.36.64

1500m: Lennaart Lamers 2.05.55,  Peter van der Vorst 2.11.23, Nathalie Dijs 2.19.18, Dirk Hamers 2.20.33

3000m: Lennaart Lamers 4.43.94

Marathoncompetitie Vechtsebanen:
C3 rijders: Sara van Vliet 3e, Bert Berkelaar 28e, Catalien Boelens 34e
C2 rijders: Babette Berkelaar 37e

Uitslagen t/m 16 maart 2014

100m:
Peter van der Vorst 10.94, Dirk Hamers 11.62 (PR), Nathalie Dijs 12.00 (PR), Luc Hooft 12.17 (PR), Sara van Vliet 12.90

300m:
Peter van der Vorst 26.31, Dirk Hamers 28.12, Nathalie Dijs 28.33, Luc Hooft 29.98 (PR), Sara van Vliet 30.31, Bart Hooft 33.68, Liotte Smits 34.73, Monique van Dorresteijn 35.01 (PR), Julia Lensink 36.15, Bjorn van der Vorst 36.38, Florine Buijtenhuis 40.57

500m:
Peter van der Vorst 42.46, Willem Smink 43.18, Nathalie Dijs 45.24, Sara van Vliet 46.74, Bart Hooft 52.70, Nora Wevers 53.94, Leoniek Anema 55.71, Liotte Smits 56.47, Monique van Dorresteijn 57.18, Bjorn van der Vorst 1.00.81, Julia Lensink 1.00.88

700m:
Nora Wevers 1.17.21

1000m:
Nathalie Dijs 1.29.95, Sara van Vliet 1.33.64, Leoniek Anema 1.52.68

1500m:
Willem Smink 2.10.11

Uitslagen t/m 02-03-2014

300m:
Milan Smits 28.30, Nora Wevers 34.60 (PR), Liotte Smits 34.76, Monique van Dorresteijn 35.14, Bjorn van der Vorst 36.91, Quincy Lensink 38.76 (PR)

500m:
Jan Hamers 39.49, Peter van der Vorst 41.44, Lennaart Lamers 41.44, Tijs van der Steen 42.07, Nathalie Dijs 44.67, Milan Smits 44.52, Dirk Hamers 45.52, Bas Rozendal 45.63, Judith Krabbenborg 48.55, Catalien Boelens 50.85, Bart Hooft 50.88, Chelsea Sitters 52.63, Henryck Spierenburg 52.76 (PR), Liotte Smits 54.86 (PR), Monique van Dorresteijn 55.33 (PR), Nora Wevers 55.57 (PR), Stef Herder 57.61 (PR), Bjorn van der Vorst 59.10, Quincy Lensink 1.03.99 (PR)

700m:
Milan Smits 1.03.58 (PR)m Bart Hooft 1.13.09 (PR), Liotte Smits 1.18.90 (PR), Monique van Dorresteijn 1.19.49 (PR), Nora Wevers 1.20.48 (PR), Stef Herder 1.23.53 (PR), Bjorn van der Vorst 1.23.95 (PR)

1000m:
Peter van der Vorst 1.23.20, Lennaart Lamers 1.23.50, Milan Smits 1.33.50, Dirk Hamers 1.33.88, Bas Rozendal 1.32.41 (PR), Judith Krabbenborg 1.40.10, Catalien Boelens 1.46.42, Henryck Spierenburg 1.52.98 (PR), Monique van Dorresteijn 1.53.46 (PR), Chelsea Sitters 1.54.44, Liotte Smits 1.54.73

1500m:
Jan Hamers 2.00.54, Tijs van der Steen 2.02.24, Milan Smits 2.24.10 (PR)

3000m:
Willem Smink 4.34.05, Eddy van Dijk 4.51.86, Babette Berkelaar 5.04.36

Uitslagen t/m 19-01-2014
100m:
Peter van der Vorst 11.23, Bart Hooft 13.39 (PR), Monique van Dorresteijn 13.72 (PR), Julia Lensink 14.04 (PR), Noa de Haan 14.40

300m:
Peter van der Vorst 26.77 (PR), Milan Smits 27.76, Luc Hooft 30.34 (PR), Bart Hooft 33.15 (PR), Liotte Smits 34.22 (PR), Bart Hooft 35.06, Quinten Koene 35.11 (PR), Monique van Dorresteijn 35.20 (PR), Bjorn van der Vorst 37.35 (PR), Julia Lensink 37.89, Noa de Haan 38.20

500m:
Willem Smink 42.85, Eelco van der Meer 43.40, Milan Smits 44.48, Dirk Hamers 45.08,  Vincent Verburg 46.69, Sara van Vliet 47.12, Luc Hooft 49.63, Judith Krabbenborg 50.17, Bart Hooft 54.81 (PR), Leoniek Anema 55.11, Liotte Smits 56.50 (PR), Monique van Dorresteijn 57.25 (PR), Quinten Koene 58.27 (PR), Bjorn van der Vorst 1.01.57 (PR)

700m:
Bart Hooft 1.18.40 (PR), Leoniek Anema 1.19.26

1000m:
Luc Hooft 1.42.50

1500m:
Willem Smink 2.08.32, Vincent Verburg 2.17.10, Eelco van der Meer 2.19.12, Dirk Hamers 2.23.97, Milan Smits 2.25.11 (PR), Sara van Vliet 2.28.16, Judith Krabbenborg 2.37.02 (PR)

Marathoncompetitie Vechtsebanen tussenklassement
C3 rijders: Pascal Krabbenborg 11e, Richard Sitters 19e, Arnold Hagen 23e
C2 rijders: Babette Berkelaar 44e

Landelijke marathoncompetitie tussenklassement:
Dames topdivisie: Emma Engbers 17e
Heren eerste divisie: Tijs van der Steen 38e

Uitslagen t/m 05-01-2014
300m:
Bart Hooft 35.34, Nora Wevers 36.68 (PR), Bjorn van der Vorst 39.15, Florine Buijtenhuis 43.87

500m:
Lennaart Lamers 41.82, Eelco van der Meer 43.05, Bas Rozendal 45.47, Erik Stammes 45.90, Robert van Dijk 47.22, Sara van Vliet 47.52, Luc Hooft 48.46 (PR), Catalien Boelens 48.73, Chelsea Sitters 54.34, Henryck Spierenburg 54.60, Bart Hooft 55.84, Bart Hooft 56.89, Nora Wevers 1.00.86 (PR), Bjorn van der Vorst 1.03.07 (PR), Florine Buijtenhuis 1.09.61 (PR)

700m:
Sara van Vliet 1.06.85, Leoniek Anema 1.19.04 (PR), Bart Hooft 1.20.57, Liotte Smits 1.26.05,

1000m:
Lennaart Lamers 1.23.06, Eelco van der Meer 1.28.58, Bas Rozendal 1.34.81, Luc Hooft 1.43.70, Chelsea Sitters 1.53.43, Henryck Spierenburg 1.56.48

1500m:
Erik Stammes 2.21.86, Robert van Dijk 2.29.76, Catalien Boelens 2.42.65

3000m:
Lennaart Lamers 4.33.23 (PR), Willem Smink 4.36.12

Marathoncompetitie Vechtsebanen tussenklassement
C3 rijders: Pascal Krabbenborg 9e, Richard Sitters 17e, Arnold Hagen 23e
C2 rijders: Babette Berkelaar 39e

Landelijke marathoncompetitie tussenklassement:
Dames topdivisie: Emma Engbers 26e
Heren eerste divisie: Tijs van der Steen 42e

Uitslagen t/m 19 december
100m:
Peter van der Vorst 11.17 (PR), Bart Hooft 13.78, Monique van Dorresteijn 13.87 (PR), Liotte Smits 14.20, Bjorn van der Vorst 14.84 (PR), Noa de Haan 14.91

300m:
Peter van der Vorst 26.83 (PR), Bart Hooft 35.01, Liotte Smits 36.79, Monique van Dorresteijn 36.87, Noa de Haan 39.12, Bjorn van der Vorst 40.05

500m:
Peter van der Vorst 42.85, Willem Smink 43.05, Vincent Verburg 46.68, Babette Berkelaar 46.69, Luc Hooft 49.52, Chelsea Sitters 54.22, Joelle Hagen 54.50, Leoniek Anema 54.83,  Bart Hooft 56.08, Henryck Spierenburg 56.41, Liotte Smits 57.46 (PR), Monique van Dorresteijn 59.01 (PR), Bart Hooft 1.02.51, Bjorn van der Vorst 1.04.53, Noa de Haan 1.07.10

700m:
Leoniek Anema 1.20.47 (PR), Bjorn van der Vorst 1.37.36 (PR)

1000m:
Babette Berkelaar 1.35.70, Luc Hooft 1.43.76, Chelsea Sitters 1.51.69, Joelle Hagen 1.52.88, Henryck Spierenburg 1.58.03

1500m:
Willem Smink 2.12.68, Peter van der Vorst 2.15.77, Vincent Verburg 2.20.80

3000m:
Peter van der Vorst 5.00.33

Marathoncompetitie Vechtsebanen tussenklassement
C3 rijders: Pascal Krabbenborg 11e, Richard Sitters 15e, Arnold Hagen 31e
C2 rijders: Babette Berkelaar 39e
C1 rijders: Tijs van der Steen 17e

Landelijke marathoncompetitie tussenklassement:
Dames topdivisie: Emma Engbers 25e
Heren eerste divisie: Tijs van der Steen 39e

Uitslagen t/m 22 november 2013
100m:
Milan Smits 11.52 (PR), Bart Hooft 13.87, Noa de Haan 14.06 (PR), Monique van Dorresteijn 14.12 (PR), Julia Lensink 14.37 (PR)

300m:
Milan Smits 28.22 (PR), Luc Hooft 31.95, Bart Hooft 36.36, Björn van der Vorst 38.90 (PR), Monique van Dorresteijn 36.66 (PR), Stef Herder 36.86 (PR), Nora Wevers 37.02 (PR), Noa de Haan 37.62 (PR), Julia Lensink 39.10 (PR), Florine Buijtenhuis 42.82 (PR)

500m:
Henk Hoeke 39.65, Peter van der Vorst 41.79 (PR), Eelco van der Meer 42.89, Milan Smits 44.97 (PR), Herman Hoeke 45.76, Liduina Verbeek 47.21 (PR), Catalien Boelens 48.98, Sara van Vliet 49.99, Luc Hooft 50.27 (PR), Joelle Hagen 54.01, Bart Hooft 55.00 (PR), Stef Herder 58.71 (PR), Liotte Smits 59.58 (PR), Nora Wevers 1.01.35 (PR), Noa de Haan 1.05.13, Florine Buijtenhuis 1.21.56 (PR)

700m:
Catalien Boelens 1.11.76, Luc Hooft 1.12.34 (PR), Bart Hooft 1.18.97 (PR), Liotte Smits 1.24.38 (PR), Noa de Haan 1.32.02 (PR)

1000m:
Henk Hoeke 1.20.91. Eelco van der Meer 1.28.05, Milan Smits 1.35.39, Liduina Verbeek 1.35.87 (PR), Joelle Hagen 1.51.51

1500m:
Peter van der Vorst 2.10.86, Eelco van der Meer 2.17.01, Herman Hoeke 2.17.95, Sara van Vliet 2.39.42

3000m:
Willem Smink 4.32.63, Herman Hoeke 4.52.35, Erik Stammes 4.59.33, Vincent Verburg 5.03.80

Marathoncompetitie Vechtsebanen tussenklassement
C3 rijders: Richard Sitters 9e, Pascal Krabbenborg 15e, Arnold Hagen 26e
C2 rijders: Babette Berkelaar 40e
C1 rijders: Tijs van der Steen 14e

Landelijke marathoncompetitie tussenklassement:
Dames topdivisie: Emma Engbers 26e
Heren eerste divisie: Tijs van der Steen 40e

Uitslagen t/m 08-11-2013
100m:
Luc Hooft (HPB) 12.97, Bart Hooft (HPC) 13.55, Liotte Smits (DPA) 14.12 (PR), Stef Herder (HPA) 14.49 (PR), Noa de Haan (DPB) 15.64, Björn van der Vorst (HPC) 15.96

300m:
Milan Smits (HB1) 28.94, Luc Hooft (HPB) 31.03 (PR), Bart Hooft (HPC) 34.82 (PR), Liotte Smits (DPA) 37.10 (PR), Monique van Dorresteijn (DC1) 38.21 (PR), Stef Herder (HPA) 38.51 (PR), Noa de Haan (DPB) 39.97 (PR), Björn van der Vorst (HPC) 42.37 (PR)

500m:
Lennaart Lamers (HSA) 42.19, Peter van der Vorst (H40) 42.39, Eelco van der Meer (HSB) 43.62, Willem Smink (HSA) 43.63, Erik Stammes (HA2) 44.95, Dirk Hamers (HC2) 45.13, Milan Smits (HB1) 45.16 (PR), Herman Hoeke (H55) 46.80, Catalien Boelens (DA1) 49.41, Judith Krabbenborg (DB1) 50.17, Luc Hooft (HPB) 50.43 (PR), Joelle Hagen (DC2) 53.82, Chelsea Sitters (DC2) 54.35, Henryck Spierenburg (HC1) 55.91, Bart Hooft (HPC) 56.55 (PR), Liotte Smits (DPA) 59.91 (PR), Monique van Dorresteijn (DC1) 1.00.95 (PR), Leoniek Anema (DPA) 1.01.34, Noa de Haan (DPB) 1.04.83 (PR)

700m:
Lennaart Lamers (HSA) 59.08 (PR), Leoniek Anema (DPA) 1.27.53

1000m:
Eelco van der Meer (HSB) 1.30.52, Milan Smits (HB1) 1.35.23 (PR), Luc Hooft (HPB) 1.44.87 (PR), Joelle Hagen (DC2) 1.51.71, Chelsea Sitters (DC2) 1.52.95, Henryck Spierenburg (HC1) 1.55.43 (PR)

1500m: Willem Smink (HSA) 2.10.83, Peter van der Vorst (H40) 2.11.64, Erik Stammes (HA2) 2.18.28, Herman Hoeke (H55) 2.20.10, Dirk Hamers (HC2) 2.22.71, Judith Krabbenborg (DB1) 2.38.85 (PR), Catalien Boelens (DA1) 2.43.00

Marathoncompetitie Vechtsebanen tussenklassement:
C3 rijders: Pascal Krabbenborg 9e, Richard Sitters 15e, Arnold Hagen 31e
C2 rijders: Babette Berkelaar 38e 
C1 rijders: Tijs van der Steen 11e 

Landelijke marathoncompetitie tussenklassement:
Dames topdivisie: Emma Engbers 24e 
Heren eerste divisie: Tijs van der Steen 18e 

Uitslagen t/m 20-10-13
100 meter:
Noa de Haan DPB 14.93; Luc Hooft HPB 13.00; Bart Hooft HPC 13.97; Björn van der Vorst HPC 16.24; Babette Berkelaar DA1 12.57;

300 meter:
Noa de Haan DPB 40.62; Noa de Haan DPB 43.49; Luc Hooft HPB 32.59; Luc Hooft  HPB 32.05; Bart Hooft HPC 36.67; Bart Hooft HPC 35.64; Björn van der Vorst HPC 43.78; Björn van der Vorst HPC 42.94; Bart Hooft 37.01; Babette Berkelaar DA1 29.37;

500 meter:
Judith Krabbenborg DB1 49.48; Catalien Boelens DA1 48,76; Lennaart Lamers HSA 41.89; Bart Hooft HPC 58.50; Luc Hooft HPB 51.93; Henryck Spierenburg HC1 54.91; Chelsea Sitters DC2 54.21; Babette Berkelaar DA1 45.31; Lennaart Lamers HSA 41.64; Eelco van der meer HSB 42.85; Herman Hoeke 46.57; Sara van Vliet  DC2 46.83;

700 meter:
Luc Hooft HPB 1:14.16; Henryck Spierenburg HC1 1:17,03; Chelsea Sitters DC2 1:18.45;

1000 meter:
Judith Krabbenborg DB1 1:42.91; Catalien Boelens DA1 1:46.24; Lennaart Lamers HSA 1:23.12; Eelco van der meer HSB 1:26.84; Herman Hoeke 1:32.40;

1500 meter:
Lennaart Lamers HSA 2:10.67; Sara van Vliet DC2 2:28.42;

Uitslagen t/m 13-10-13
100 meter:
Sara van Vliet 13.22; Noa de Haan 16.06 (PB); Noa de Haan 15.81 (PB); Luc Hooft 12.79; Luc Hooft 12.92; Bart Hooft 13.81; Bart Hooft 13.99.

300 meter:
Sara van Vliet 30.53 (PB); Björn van der Vorst 42.50 (PB); Bart Hooft 35.62; Noa de Haan 43.33 (PB); Noa de Haan 42.06 (PB); Luc Hooft 32.80; Luc Hooft 32.97; Bart Hooft 36.03; Bart Hooft 37.03.

500 meter:
Jan Hamers 39.93 (PB); Nathalie Dijs 45.82; Babette Berkelaar 45.61; Sara van Vliet 48.68; Willem Smink 44.17; Peter van der Vorst 43.52; Emma Engbers 46.94; Dirk Hamers 45.26 (PB); Catalien Boelens 49.95; Luc Hooft 53.77; Chelsea Sitters 1:01.58; Joelle Hagen 56.77; Björn van der Vorst 1:13.30 (PB); Bart Hooft 59.95 (PB); Lennaart Lamers 42.03; Eelco van der Meer 42.93.

700 meter:
Luc Hooft 1:15.34 (PB); Nicky van den Breul 1:27.15; Joelle Hagen 1:17.88.

1000 meter:
Jan Hamers 1:19.65; Nathalie Dijs 1:31.32; Babette Berkelaar 1:32.55;
Lennaart Lamers 1:24.79; Eelco van der Meer 1:27.99.

1500 meter:
Willem Smink 2:15.12; Peter van der Vorst 2:14.27; Emma Engbers 2.19.18; Dirk Hamers 2:21.11; Catalien Boelens 2:45.07.

3000 meter:
Lennaart Lamers 4:39.68.

Schaatsen.nl Twitter